Wielu mężczyzn szuka alternatywnej opcji dla klasycznej śnieżnobiałej koszuli biznesowej, chcąc nadal wyglądać elegancko i profesjonalnie. Z pomocą może przyjść koszula Wincheaster, w Polsce nazywana potocznie maklerką. Jest ona kolorowa, choć najczęściej w dość stonowanych odcieniach, ale posiada biały kołnierzyk oraz mankiety.

Maklerka

Pomimo wielu możliwości, najczęściej występuje w wersji błękitnej, jasnoróżowej lub w delikatne paski. Dla odważniejszych mężczyzn czekają też modele w kolorze bordowym i czarnym. Często mankiety są podwójnie zapinane na spinki lub guzik, co dodaje ciekawego, indywidualnego charakteru całej stylizacji. Jest to idealny model koszuli do muchy. Przed zakupem należy sprawdzić jeszcze składu tkanin i wybrać ten, który posłuży idealnie jeszcze wiele lat.

Koszule do muchy

Dzięki białemu kołnierzykowi dodatki pod szyją, takie jak krawat lub muszka, przepięknie się prezentują i grają pierwszoplanową rolę. Sprawia to, że maklerka jest doskonałym modelem dla panów ceniących wyrafinowany styl i nieoczywiste rozwiązania. Mogą oni bowiem dowolnie eksperymentować z wyglądem i ostatecznym efektem niezliczoną ilość razy.

Pomimo tego koszula z muchą zawsze będzie prezentować się klasycznie i elegancko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdą tam Państwo obok klasycznych kolorów i kroju mankietów, również te odważniejsze i bardziej barwne. Koszula Wincheaster wymaga jedynie prostych, eleganckich spodni oraz czystych skórzanych butów. Jest to najprostszy przepis na doskonałą prezencję w pracy oraz innych sytuacjach formalnych.

Sprawdź również eleganckie koszule białe, a także koszule w kratkę dostępne w naszej ofercie.

Potrzebujesz koszuli codziennej? Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników