Jakie koszule wybrać na specjalne uroczystości?

Wiosna zawitała do nas na dobre. A jeśli mówimy o wiośnie to przede wszystkim pamiętajmy, że przed nami Święta Wielkanocne i maj, czyli miesiąc komunii. Na te okazje warto dodać elegancji do swojego codziennego stroju. Tylko męska koszula jest w stanie zmienić stylizację mężczyzny i spowodować, że nabierze on klasy i elegancji. Warto pamiętać, że kolor i fason powinny być odpowiednie do okazji. Na oficjalne spotkania nie wypada założyć koszuli w jaskrawe wzory. Na wszelkie imprezy okazjonalne najlepszym wyborem jest biała klasyczna koszula, wykonana z dobrej jakościowo bawełny. Jako producent koszul, wiemy na co zwrócić uwagę, aby mężczyzna prezentował się profesjonalnie i dostojnie. Z racji tego, że komunie odbywają się w ciągu dnia, męski strój nie musi być aż tak elegancki jak w przypadku wieczornych uroczystości. Założenie fraka nie jest wymagane, co więcej może być także negatywnie odebrane. Warto również wziąć pod uwagę pogodę, jaka będzie panować podczas uroczystości. Pomimo, tego, że będzie to już maj, trzeba przygotować się również na ewentualny deszcz lub niską temperaturę.

Komunia jest okazją, gdzie stylizacje gości powinny być w stonowanych kolorach. Jeśli mężczyzna zdecydował się na garnitur, niech będzie on uzupełniony gładką, jednokolorową koszulą w kolorze białym lub błękitnym z dodatkiem pasującego krawata. Nie zapominajmy, że pod garnitur ubieramy zawsze koszule z długim rękawem.

Panowie, którzy lubią eksperymentować z modą, mogą połączyć eleganckie spodnie np.w kratkę lub w kolorze szarym, z elegancką marynarką i gładką koszulą. Uzupełnieniem tego zestawu będzie kolorowa poszetka, pasująca do całości stroju. Ożywi ona stylizację, ale jej nie zdominuje.

Jeśli mężczyzna nie pełni żadnej istotnej roli podczas komunii, może pozwolić sobie na białą, czarną lub granatową koszulę i spodnie w stylu chino. Istotne jest, aby wybrana przez mężczyznę koszula była w stonowanej, neutralnej barwie. Uroczystość jaką jest komunia wymaga eleganckiego stroju nie tylko od dziecka, ale również od zaproszonych gości. Dlatego stylizacja nie powinna być zbyt swobodna.

Nie jest dobrze widziane ubieranie koszuli w krzykliwe wzory, kratę czy z krótkim rękawem. Takie propozycje warto pozostawić na inne mniej formalne okazje. Nie należy również pod marynarkę ubierać zwykłego t-shirtu, a jako spodni jeansów.

Pamiętajmy, że komunia to ważny dzień dla dziecka i warto to uszanować. Idealnie dobrany strój jest wizytówką każdego pana i często wyraża więcej niż tysiąc słów. Przy wyborze ubioru kierujmy się odpowiednim fasonem, kolorem oraz prawidłowo dobranym rozmiarem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zawsze jesteśmy chętni do pomocy.

Share this postDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz do nas
close slider